Доброго дня, відвідувачі сайту!

Добрий день, шановні відвідувачі сайту!

Мені дуже приємно вітати Вас на офіціальному сайті Асоціації торакальних хірургів України. Асоціація була створена в 2009 році. Однак, шлях до її офіційного статусу тривав багато років. Торакальна хірургія відносно молода, і в той же час – одна з найскладніших і перспективних лікарських спеціалізацій. За 50 років свого становлення в Україні, торакальна хірургія досягла багатьох висот і вийшла на конкурентний рівень, визнаний Європою. За цей час виховано два покоління лікарів, які присвятили себе найблагороднішому з занять – лікування хворих із захворюваннями та травмами органів грудної клітки, стравоходу, кардіального відділу шлунку.

Незважаючи на, здавалося б, досить вузьке коло лікарів, яких об’єднує наша Асоціація, її двері, відкриті і для лікарів інших спеціалізацій. Адже наша єдність, в самих різних сферах медицини, заснована на спільних цінностях: служіння людям, турбота про їх здоров’я і якості життя.

Сьогодні Асоціація розглядається в якості важливого і перспективного партнера Європейського товариства торакальних хірургів. Міцні дружні узи пов’язують членів нашої Асоціації з багатьма торакальними школами Росії, Білорусі та інших країн пострадянського простору, а також країн Близького Сходу. У найближчому майбутньому, ми сподіваємося налагодити контакти з колегами з Азії, Африки, Америки.

Ми створили цей сайт з метою інформування відвідувачів про останні наукові (зарубіжні і вітчизняні) досягнення в області торакальної хірургії та в суміжних спеціальностях, про події, важливі для лікарів України та світу, захисту інтересів як лікарів, так і пацієнтів.

Сподіваємося, що Ви, шановні відвідувачі, знайдете його цікавим і корисним, що він стане для всіх нас ефективним комунікаційним майданчиком.

Звертайтеся до нас, якщо Вам потрібна додаткова інформація, ми готові допомогти Вам з будь-якими питаннями. Ми будемо раді, якщо Ви поділитеся з нами будь-якими пропозиціями або ідеями, які можуть поліпшити якість нашої роботи на благо людини.

З повагою,

Президент Асоціації торакальних хирургів України

професор Анатолій Макаров

Leave a Reply