Перша ТШ для російськомовних торакальних хірургів

Рішення про необхідність проведення Першої Європейської торакальної школи для російськомовних торакальних хірургів було прийнято в рамках проходить в 2010 році Міжнародної наукової конференції «Сучасні проблеми торакальної хірургії».

На щорічній конференції Європейського товариства торакальних хірургів у 2011 році Вченою Радою товариства було затверджено місце проведення та тематика Першої Європейської торакальної школи для російськомовних торакальних хірургів.

4-5 листопада 2011 року в м Кіровограді пройшла Перша Європейська торакальна школа для російськомовних торакальних хірургів.

Даний лекційний курс був націлений на широку аудиторію учасників-хірургів з країн всього пострадянського простору. Понад 100 учасників з України, Росії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану та інших країн СНД прослухали курс лекцій провідних торакальних хірургів Європи. Проведення школи грунтується на прагнення розвитку торакальної хірургії та підвищенні кваліфікації торакальних хірургів.

Основним принципом інтерактивного навчання є можливість «живого» спілкування з колегами з країн Європи, не відчуваючи при цьому труднощів мовного бар’єру, що значно підвищує ефективність обміну досвідом і дає можливість молодим вченим, а також практикуючим хірургам освоювати і впроваджувати інноваційні методи, що широко застосовуються в Європі .

Модель навчання включає в себе лекційний (теоретичний) курс і майстер-класи (практичний курс), що дозволяє вивчати методики відповідно до теми курсу в повній мірі.

[expand title=”Державне сприяння в організації школи”]

 

Проведення заходу такого високого професійного рівня, як Перша Європейська школа для російськомовних торакальних хірургів стало можливим тільки завдяки сприянню та державної матеріальної допомоги від комітету ВР України з питань охорони здоров’я в особі голови комітету Бахтєєвої Тетяни Дмитрівни, Міністерства охорони здоров’я України, Кіровоградської обласної державної адміністрації в особі тоді губернатора Сергія Миколайовича Ларіна та заступника губернатора Андрія Івановича Ніколаєнка, Кіров оградскому міській раді в особі мера Саінсуса Олександра Дмитровича, обласному управлінню охорони здоров’я. Також величезний внесок в організацію та проведення торакальної школи для російськомовних лікарів внесли Національна Академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика та Харківська медична академія післядипломної освіти.

[/expand]

[expand title=”Освітній комітет” ]

Директор школи:

Federico Venuta

Модератор Школи та директор освітніх програм ESTS:

Gilbert Massard

Голова локального організаційоного комітету:

Григорій Урсол

Регент Європейского товариства торакальних хірургів:

Віталий Макаров

[/expand]

[expand title=”Викладацький склад”]

Федерико Венута (Рим)

Томас Паскаль (Марсель)

Михаил Перельман (Москва)

Фелікс Глумчер (Київ)
П’єр Еммануель Фалькоз (Страсбург) Жильбер Массард (Страсбург) Вадим Гетьман (Київ) Михаель Мюллер (Відень)
Микола Велигоцький (Харків) Володимир Порханов (Краснодар)

Олександр Трахтенберг (Москва)

Петро Яблонський (Санкт-Петербург)
Олександр Вишневский (Москва) Юрій Савенков (Дніпро)

Володимир Паршин (Москва)

Дмитро Гіллер (Москва)

Олег Бобров (Київ) Григорій Урсол (Кіровоград)

[/expand]

[expand title=”Подяки”]

На XXI щорічному конгресі ESTS, який відбувся 25-29 травня 2013 року було високо відзначено результати діяльності школи для російськомовних торакальних хірургів. Приємно поділитися тим, що Президент ESTS Dirk Van Raemdonck, відзначив внесок нашої губернатора Андрія Ніколаєнка та екс-губернатора Сергія Ларіна.

[/expand]ПрограммаГалереяИтоги НАЗАД