Застосування лазерної хірургічної установки LIMAX 120 в торакальній хірургії


Нове поповнення у “скарбничку заходів” Асоціації торакальних хірургів України – конференція «Застосування лазерної хірургічної системи Limax 120» в торакальній хірургії », проведена на базі Лікарні Святого Луки у місті Кропивницькому.

На думку учасників, конференція пройшла в новому форматі, заснованому на вільному спілкуванні колег. Більш досвідчені хірурги ділилися досвідом з молодими. Торакальні хірурги-початківці мали можливість задати питання своїм старшим товаришам.

Можливості та особливості медичної лазерної системи Limax 120 представила директор наукових програм KLS MARTIN GROUP Іна Педе.

Лекцію про застосування Limax 120 в торакальної хірургії прочитав професор Бернвард Пасслік.

Також кожен учасник конференції мав можливість виступити перед колегами і розповісти про свої напрацювання і здобутки в лікуванні торакальних хворих.

Крім того Професори Бернварда Пасслік, Юрій Авдосьев і Олексій Колесник разом колегами провели операції, які транслювалися в зал, де учасники конференції стежили за тим, що відбувається в операційній.

З розвитком медичної техніки лазерні системи і установки удосконалюються, а, отже, збільшується якість операції і зменшується її тривалість. Така вдосконалена і протестована протягом декількох років лазерна система Limax 120 була представлена ​​на конференції і протестована українськими хірургами на майстер-класі.

 

ФОТО КОНФЕРЕНЦІЇ